Seyrantepe Mh. Site Sk. No:8 K.2/3 Kağıthane / İSTANBUL

HİZMETLERİMİZ

Hod Mimarlık size ihtiyacınız doğrultusunda oluşturabileceğiniz standlar, dekorasyon araçları, alanlar, baskı çözümleri ve bir çok şeyi sunuyor. Çalışmalarınız güvenle tarafımızdan geliştiriliyor ve sizlere sunuluyor. 21 yıllık tecrübe profesyonel özveri ile bir çok alanda sizlere hizmet sunuyoruz. Bunların başlıcaları, Fuar Standı, Dekorasyon, AVM standları, Ofis ve Showroomlar. 

Hizmetlerimizin çoğunu ekibimizin sizler için hazırladığı oluşturma döngüsüne uygun olarak veriyoruz. Önce planlıyor, planladığımız tasarımları kreatif düşünce ile birleştiriyor ve görselleştiriyoruz. Görselleştirilen tasarımlar size sunuluyor ve akabinde ihtiyaç duyduğunuz proje için bir zaman belirliyoruz. Belirlenen zamanda projenizin sizlere tam ve eksiksiz iletilmesi için tecrübeli kadromuz ihtiyatla çalışmaya devam ediyor. Oluşturulan ürün önce tarafımızdan inceleniyor ve belli bir onaydan geçiyor. Daha sonra sizlere anahtar teslim veriliyor. 

Hod Mimarlık projeleri, mutlu müşterileri ve sizlerden gelen tüm geridönüşler ile daha da ileriye taşınıyor. 

Hizmetlerimizin tam listesi menüde belirlenmiştir, sizler için uygun olanı yakalayabilir, beraber çalışmaya yönelik ilk adımınızı atabilirsiniz.